Сайти, що створені нашою студією

Сайти, Портали, Інтернет магазини, створені або оптимізовані нашою компанією.

 

Переглянути сайтиГотові шаблони сайтів

Інтернет магазин

Сайт компанії з продажу техніки

Інтернет магазин Сервісного Центру. Створений і заповнений інформацією протягом 30 днів. За 4 місяці виведений в ТОП-10 за основними ключовими запитами лише за допомогою SEO інструментів, без рекламних кампаній, розсилок та інших маркетингових ходів.

Бренд сайт – портал

Сайт – портал консалтинг компанії

Багатомовний корпоративний сайт – візитка консалтингової компанії в сфері нерухомості з структурованим пошуком. Був створений за 2,5 місяці з моменту отримання всієї необхідної інформації, включаючи 3 мовні версії (Російський, Український і Англійський варіанти), фільтр об’єктів нерухомості і внутрішній розширений пошуковик.

Інтернет магазин + сто

Сайт СТО + магазин авто запчастин

Інтернет магазин фірмового СТО Renault. Створений і наповнений інформацією протягом 14 днів. Розроблено та впроваджено фільтр товарів по виробникам авто, групам запчастин, модельним рядам автомобілів. Базове СЕО + розробка логотипу.

Корпоративний сайт

Сайт портал товариства оцінювачів України

Багатомовний корпоративний сайт – портал Українського товариства оцінювачів. Був створений за 1 місяць з моменту отримання всієї необхідної інформації, включаючи 3 мовні версії (Російський, Український і Англійський варіанти), впроваджена БД оцінювачів, згідно територіального розміщення, з вказівками сертифікатів.

Тематичні шаблони сайтів

Готові почати проект?

ЗАМОВИТИ СТВОРЕННЯ САЙТУ
Заповнити бриф