Послуги веб студії: дизайн і створення сайтів

Веб студія SeoGo пропонує широкий спектр професійних послуг в області веб-дизайну, електронної комерції та цифрового маркетингу. Ми працюємо з клієнтами у всіх областях веб-реклами, розвиваючи бренди за допомогою сучасних технологій.

Основні послугиБезкоштовно розрахувати

Web пакети & меню послуг

Сайти & SEO

Швидкість завантаження сторінок, оптимізація зображень і тексту, зручність для користувача при пошуку інформації – всі ці фактори додають вашому сайту 30-40% успіху!

Створення сайту

Збільште кількість потенційних клієнтів в Інтернеті за допомогою професійного веб-сайту. SeoGo пропонує повний набір внутрішніх можливостей для розробки вашого сайту і допоможе вам досягти успіху.

Вартість стартує від $200*

Аудит безпеки

Через погано налаштовані захист і незакрити уразливості в пошуку можуть виявитися контактні дані ваших клієнтів, історія замовлень і фінансова складова Вашого сайту.

Вартість стартує від $100*

підтримка сайту

Після запуску сайту починаються активні роботи з його розвитку і підтримки. Команда технічного супровіду SeoGo забезпечить оперативні доопрацювання і внесення змін в ваш сайт.

Вартість стартує від $50*

Базове SEO

Основні моменти SEO оптимізації – Правильна структура сайту, ЧПУ – людино-зрозумілі УРЛ, Правильні мета-теги: закладаємо можливість їх формування.

Вартість стартує від $150*

Розробка API

Розробка API для веб – сервісів і мобільних додатків.

Вартість стартує від $500*

Дизайн сайту & Бренд

Дизайн – це перше враження і 45% успіху. Це те, що дозволяє оцінити компанію в перші 2-3 секунди. Адже дійсно хороший та оригінальний дизайн викличе у відвідувача захоплення!

дизайн логотипу

Розробка логотипу потрібна щоб покупець міг відрізнити продукцію однієї фірми від іншої. Для споживача логотип – гарантія якості, до якої він звик.

Вартість стартує від $100*

Дизайн однієї сторінки

Після закінчення робіт зі створення сайту в 70% випадків виникає потреба в додаткових сторінках, які не обліковані в структурі сайту.

Вартість стартує від $50*

Структура сайту

Для успішного просування веб-ресурсу необхідно скласти правильну структуру сату. Це дозволить розподілити на сторінках ключові слова, відповідні пошуковим запитам користувачів, так, щоб вони не конкурували один з одним, а гармонійно доповнювали одне одного.

Вартість стартує від $150*

Розробка стилю

Фірмовий стиль дозволяє сформувати цілісний образ бренду, який буде зберігати свою стилістичну єдність і органічний характер в інформаційному, медійному та фізичному просторі.

Вартість стартує від $400*

Брендинг

Брендування сайту – особливий формат реклами, спрямований на просування бренду замовника. Для цього в дизайн рекламного сайту вбудовується фірмовий стиль компанії-замовника.

Вартість стартує від $800*

У нас вже є Готові шаблони сайтів

Оригінальність

Ваш сайт завжди буде виділятися на фоні сайтів – конкурентів

ексклюзивність

SeoGo пропонує тільки ексклюзивний контент, фото і тексти

адаптивність

Всі сайти, розроблені SeoGo, адаптовані для мобільних пристроїв

Чистота коду

Наш код перевіряється на чистоту в валідаторі validator.w3.org

Редизайн сайту

Пакет послуг Делюкс з повним сервісом

Редизайн сайту означає більше, ніж новий вигляд. Це рішення «все в одному», яке дає відвідувачам вашого сайту саме те, про що вони просять, коли їм це потрібно.

Роботи крок за кроком

 • План з редизайну сайту.
 • Інвентаризація контенту сайту.
 • Розрахунок бюджету робіт.
 • Розрахунок часу і ресурсів проекту.
 • Впровадження нового фірмового стилю.
 • Техпідтримка протягом 90 днів.

Розробка сайту

Пакет дизайн сайту PRO

Виділитеся онлайн з професійним веб-сайтом, інтернет-магазином або портфоліо. З SeoGo ви можете перетворити будь-яку ідею в реальність.

Роботи крок за кроком

 • Підбір та реєстрація домену.
 • Вибір оптимального хостингу.
 • Створення структури сайту.
 • Розробка унікального дизайну сторінок.
 • Створення сторінок, згідно структури сайту.
 • Тестування коду і посилань сайту.
 • Техпідтримка протягом 90 днів.

Інші пакетні рішення

SEO & аналітичний пакет

Підключення сайту до сервісів Google Search Console, Google Analytics, Yandex.Webmaster. Аналіз пошукових запитів, відповідності сторінок сайту ключовим запитам. Реогранізація сайту згідно з отриманими даними.

Вартість стартує від $200*

Побудова бази підписантів

Email розсилка – це потужний рекламний інструмент. Підключення, налаштування та впровадження на сайт модуля збору передплатників. Тільки світові лідери – MailChimp, Epochta, SendPulse, Unisender і тп …

Вартість стартує від $100*

+

міграція сайту

Зміна платформи сайту, перехід на іншу CMS, переїзд сайту до іншого хостера. Заміна доменного імені, протоколу безпеки (HTTP на HTTPS). Налаштування FTP з’єднань.

Вартість стартує від $500*

Створення онлайн кампаній

Реєстрація та популяризація торгової марки в онлайн середовищі, просування бренду шляхом створення онлайн кампанії. Просування і розкрутка будь-якої ідеї як в органічному пошуку, так і в соціальних мережах.

Вартість стартує від $1000*

Ціни на всі послуги та пакетні пропозиції інформативні. Кожен проект індивідуальний, точний розрахунок вартості можливий після аналізу відповідного брифа.

Безкоштовно оцінити вартість робіт