Наші ціни

Ціни веб студії на створення сайтів, написання текстів, підбір зображень. Ціни базові, так як кожен проект є індивідуальним сам по собі.
Базові ціниіндивідуальний прорахунок

Ціни на створення сайтів & SEO

Створення сайту

Збільшіть кількість потенційних клієнтів в Інтернеті за допомогою професійного веб-сайту. SeoGo пропонує повний набір внутрішніх можливостей для розробки вашого сайту і допоможе вам досягти успіху.

Вартість стартує від $200*

Аудит безпеки

Через погано налаштований захист і незакриті уразливості в пошуку можуть виявитися контактні дані ваших клієнтів, ваша історія замовлень і фінансова складова Вашого сайту.

Вартість стартує від $100*

підтримка сайту

Після запуску сайту починаються активні роботи з його розвитку і підтримки. Команда технічної підтримки SeoGo забезпечить оперативні доопрацювання і внесення змін до вашого сайту.

Вартість стартує від $50*

Базове SEO

Основні моменти SEO оптимізації – Правильна структура сайту, ЧПУ – людинно-зрозумілі УРЛ, Вірні мета-теги: закладаємо можливість їх формування.

Вартість стартує від $150*

Розробка API

Розробка API для веб – сервісів і мобільних додатків.

Вартість стартує від $500*

Мобільне SEO

Якщо ваш сайт вже адаптований під мобільні пристрої. Налаштування сторінок сайту для видачі в мобільному пошуку, налаштування мобільного сніппета, відображення посилань на на сторінки сайту для соціальних мереж.

Вартість стартує від $200*

Ціни на послуги з Дизайну & Брендинг

дизайн логотипу

Розробка логотипу потрібна щоб покупець міг відрізнити продукцію однієї фірми від іншої. Для споживача логотип – гарантія якості, до якої він звик.

Вартість стартує від $100*

Дизайн однієї сторінки

Після закінчення робіт зі створення сайту в 70% випадків виникає потреба в додаткових сторінках, які не обліковані в структурі сайту.

Вартість стартує від $50*

Структура сайту

За для успішного просування веб-ресурсу необхідно скласти правильну структуру. Це дозволить розподілити на сторінках ключові слова, відповідні пошуковим запитам користувачів, так, щоб вони не конкурували один з одним, а гармонійно доповнювали одне одного.

Вартість стартує від $150*

Розробка стилю

Фірмовий стиль дозволяє сформувати цілісний образ бренду, який буде зберігати свою стилістичну єдність і органічний характер в інформаційному, медійному та фізичному просторі.

Вартість стартує від $400*

Брендинг

Брендування сайту – особливий формат реклами, спрямований на просування бренду замовника. Для цього в дизайн рекламного сайту вбудовується фірмовий стиль компанії-замовника.

Вартість стартує від $800*

Контент для сайту

Оптимізація зображень для сторінок сайту, створення заголовків сторінок, згідно СЕО стратегії, написання тематичних текстів для сторінок сайту.

Вартість стартує від $300*

Всі ціни на послуги інформативні. Кожен проект для нас є індивідуальним, тому ціна тієї чи іншої послуги може змінюватися, відповідно до інформації з заповненного брифу

Індивідуальний прорахунок робіт